Kurumsal

İş hayatına 1989 yılında oto tamirciliğiyle başlayan Doğaner Kardeşler, 1997 yılında LPG sektörüne Doğaner Kardeşler İnşaat Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti. unvanıyla giriş yapmıştır.

Petrol fiyatlarının artması ve araçların kullanımın artmasıyla alternatif yakıta olan ihtiyaç artmaktadır. Günümüzde bu konuya en uygun alternatif yakıt Lpg’dir. Lpg sistemi tüm araçlara ve araçların farklı yakıt sistemlerine uygun cihazlar geliştirilmiş ve uyumlu hale getirilmiştir. Lpg sistemlerinin avantajlarından yararlanabilmek için doğru araç kiti ve uzman bir ekibin montaj ve servis hizmetiyle bu avantajlardan faydalanılabilir. Şirketimiz bu amaçlar doğrultusunda Dünyaca çapında kalitesini isbatlamış olan Marka ve Firmaların Bayi ve servisliğini Almıştır.

Aynı zamanda Star Supap Yağlama markasıyla LPG’li araçlar için supap koruyucu yağlama sistemleri üreterek yurt içi var yurt dışı pazara sunmaktayız.

Deneyimli uzman personelimiz ve mühendisimizle proje aşamasından montaj sonrası servis hizmetine kadar titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lpg den verim ancak doğru araç kiti seçimi ve uzman bir ekiple sağlanır.

Firmamızda Makina Mühendisi görev yapmaktadır. Ayrıca firmamız TSE 12664-1, TSE 12664-2 kalite belgeleri ve SMM belgesine sahiptir.